KARIÉRNÍ PORADENSTVÍ

 • při hledání či změně zaměstnání
 • úprava CV a motivačního dopisu
 • příprava na pracovní pohovor
 • plánování profesní dráhy a profesní rozvoj
 • návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené
 • volba budoucího povolání, školy nebo studia

JAK VÁS POSUNU O KROK VPŘED?

INDIVIDUÁLNÍ KARIÉRNÍ PORADENSTVÍ

Volba povolání je poměrně náročný životní krok, často z toho máme strach a nevíme, odkud začít. Nasměruji a podpořím vás při volbě kariéry.

NÁVRAT DO PROCESU PO RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ

Na co se zaměřit, aby váš návrat do pracovního procesu proběhl hladce? Víte, kde jsou mezery na trhu práce a v jakém oboru jsou nabídky práce na zkrácený úvazek a ještě k tomu možnost home office?

TVORBA ŽIVOTOPISŮ & MOTIVAČNÍCH DOPISŮ

Udělejte dojem u svého vysněného zaměstnavatele - rychle a bezbolestně na základě prvního kroku a tím je Váš životopis a motivační dopis. První dokumenty na míru Vám a pozici, o kterou se ucházíte.

PŘÍPRAVA NA PRACOVNÍ POHOVOR

Máte 60 sekund na to, abyste udělali co nejlepší první dojem. Je to dost nebo málo? Poradím vám, jak nejlépe zapůsobit, jak se prezentovat a jakých chyb se vyvarovat.

POVEDU VAŠE KROKY - NENECHÁM VÁS V TOM

JAK SE PŘIPRAVIT NA POHOVOR

 • Motivační dopis váš životopis doprovází a bez něj se neobejdete.
  Univerzální text motivačního dopisu je jedním z nejhorších prohřešků, které vám mohou zavřít dveře k osobnímu setkání a pohovoru. Vytvořím vám takový, že předběhnete svoje konkurenty již na startovní čáře.
 • Jak napíšete životopis, který vás pozve k ústnímu pohovoru?
  Jak vkusně vypíchnout své klíčové znalosti a dovednosti, abyste zaujali? Kdo vám poradí lépe než personalista, který denně hodnotí životopisy uchazečů o zaměstnání?
 • Jaké jsou nejčastější otázky při pohovoru?
  Personalista se ptá průměrně na 10 otázek týkajících se vašeho vzdělání a zkušeností, 5 otázek týkajících se nové pozice, dalších 14 všeobecných otázek.
 • Víte, jak na otázky při pohovoru odpovídat?
  Tazatelé vás svými otázkami na pohovoru ve skutečnosti nechtějí rozhodit nebo nachytat. Pouze se vás snaží blíže poznat a zjistit, jak dokážete reagovat. A to ovlivní jejich rozhodnutí zda postoupíte do dalšího kola.
 • A na finále jak oslnit svého nového šéfa?
  Váš poslední krok, k vysněné práci jste již kousek ... to zvládnete!

CENÍK SLUŽEB KARIÉRNÍ PORADENSTVÍ

Sepsání profesního životopisu
Vaše profesní zkušenosti 0-7 let
1290 Kč
Sepsání profesního životopisu
Vaše profesní zkušenosti 7 a více let
1690 Kč
Sepsání profesního životopisu
Seniorní a manažerské pozice, IT pozice
individuálně
Sepsání motivačního dopisu v ČJ od
490 Kč

REFERENCE

Paní Bartáková je úžasný člověk na správném místě. Ukázala mi jakým směrem se můžu v životě vydat a co by pro mě bylo nejlepší. Poradila různé techniky k pohovorům a můj životopis upravila tak, aby na první pohled zaujal. Myslím, že teď mám o hodně větší šanci dostat novou lepší práci. Jsem moc vděčná, že jsem na takovou profesionálku narazila a měla možnost si odnést cenné rady do života. Děkuji Přeji krásný den
Michaela Zapletalová
Paní Bartáková mi připravila životopis i motivační dopis. Vím, že jsem dobrý v tom, co znám a co umím. Ale psaní mi nikdy moc nešlo :). Skvělé bylo vyzkoušet si pohovor nanečisto. Většina otázek byla stejná jako jsme procvičovali. A nejdůležitější je výsledek. A to je práce. Teď už je to na mně 🙂
Petr Šmehlík PPC konzultant
Díky konzultacím s paní Bartákovou jsem našla směr kudy se vydat po téměř desetileté pauze. Pomohla mi s nastartováním nové kariéry, při které mohu skloubit pracovní i rodinné povinnosti. Práce mě baví a naplňuje, když jsou děti nemocné, pracuji z domova.
Andrea Kameníkováobchodní referent
Paní Bartáková mi pomohla v rámci konzultace s tvorbou životopisu a motivačního dopisu. Průběh i výsledek byl perfektní a účinný. Paní Bartáková je velice schopná, ochotná a svoji práci dělá poctivě a pečlivě. Pomohla mi také s přípravou na přijímací pohovor, i zde přidala mnoho efektivních rad a fíglů, které mi pomohly k získání pracovní pozice. Za sebe rozhodně doporučuji konzultaci.
Alexandra Vaníčková
Touto cestou chci poděkovat paní Bc. Gabriele Bartákové zá příkladný přístup a pomoc při sestavení mého životopisu. V době, kdy jsem ji oslovil, jsem řešil problémy pracovní. Bylo to poprvé, co jsem k hledání práce potřeboval životopis a i když je na netu hodně formulářů a rad jak na to, tak jsem si pořád připadal jak ztracený. Už po prvním telefonátu jsem pociťoval pozitivní energii, kterou jsem pak cítil při každém kontaktu s ní. Na první schůzce se mnou probrala vše, co podle ní bylo důležité k tomu, abych byl vhodným kandidátem na pracovní pozici dle mých představ. Nepodcenila žádnou maličkost a výsledkem byl úžasně vypracovaný životopis. Díky němu jsem se zúčastnil třech výběrových pohovorů, jejichž výsledkem je má nynější práce. Nebyl to jen životopis, ale předala mi i spoustu rad, které jsem používal a dodnes používám při své práci. Co ale hodně oceňuji je, že i teď, když ji kdykoliv oslovím, tak se mnou probere případný problém a poradí. Mám v ní komplexní personální servis a hlavně lidský přístup. Jednoznačně můžu doporučit spolupráci s paní Bartákovou, protože jsem přesvědčený, že jak pomohla a pomáhá mně, tak ještě určitě může pomoci spoustě lidí. Ještě jednou moc děkuji paní Bartáková a přeji mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě.
Emil PeterekDispečer MKD
Paní Bartákovou jsem oslovil s žádostí o pomoc při tvorbě životopisu a motivačního dopisu. Konzultace byly vedené online formou přes webkameru. Konzultace je vedená formou dialogu, kde paní Bartáková zjišťuje informace o Vašich silných stránkách, motivaci a požadavcích na Vaši konkrétní pracovní pozici. Po vypracování životopisu na míru následují tipy a rady, co Vás může čekat na pracovním pohovoru a jak čím zaujmout zaměstnavatele. Služby jsem již doporučil svým přátelům, kteří ji stejně jako já využili a jsou nadmíru spokojení. Velmi oceňuji profesionální přístup, lidskost a empatii. Doporučuji
Richard Štěrbastudent

CO VÁM PŘINESE SPOLUPRÁCE SE MNOU

Zorientujete se na trhu práce.

Připravím vám kvalitní životopis včetně motivačního dopisu.

Vyzvdihnu vaše silné stránky, přednosti a úspěchy, které personalisté ocení.

Připravím vás na osobní pohovor krok po kroku.